Co chce levice? Přednáška Bena Shapira

Přednáška o tom, co chce levice. Ben Shapiro krásně shrnuje jejich levičáckou ideologii. A ještě můžeme vidět, jak je tato přednáška narušena zfanatizovanými protestujícími právě z řad levičáků.
30. 8. 2017 20:08 | Link: http://nastvanematky.cz/node/475

Shlédnout na YouTube

Poslechněte si krátké shrnutí sluníčkářské ideologie. Chtějí příslušníky menšin vyvinit z vlastní odpovědnosti za svůj život a z jejich neúspěchů vždy viní systém a společnost. Menšiny tak nemusí na sobě nijak pracovat, protože jim společnost umetá cestičku. Kam to spěje, vidíme na přčíkladu našich Romů, které nic nenutí k integraci a k práci na sobě. Pozitivní diskriminace je nejvíc zvrhlou ideologií, protože likviduje menšiny!

Další články, blogy, videa

Miloš Zeman jako prognostik a komentátor politického dění po revoluci v roce 1989.
V Německu platí drastický cenzurní zákon. Politikům to nevadí a pokračují v tlaku na sjednocování Evropy, které by bez cenzury a omezování svobody...
Komentář Evy Hrindové k útokům na voliče Miloše Zemana a dalších mainstreamu nepohodlných.
Promluva moderátorky z arabské televize. Je vzácně sebekritická a vyzývá arabský svět k přijetí zodpovědnosti za teroristické útoky.
Americký komik a moderátor Bill Maher politicky zaměřených Talk show navzdory svým otevřeně levicovým názorům dlouhodobě kritizuje islám a politickou...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.