Co chce levice? Přednáška Bena Shapira

Přednáška o tom, co chce levice. Ben Shapiro krásně shrnuje jejich levičáckou ideologii. A ještě můžeme vidět, jak je tato přednáška narušena zfanatizovanými protestujícími právě z řad levičáků.
30. 8. 2017 20:08 | Link: http://nastvanematky.cz/node/475

Shlédnout na YouTube

Poslechněte si krátké shrnutí sluníčkářské ideologie. Chtějí příslušníky menšin vyvinit z vlastní odpovědnosti za svůj život a z jejich neúspěchů vždy viní systém a společnost. Menšiny tak nemusí na sobě nijak pracovat, protože jim společnost umetá cestičku. Kam to spěje, vidíme na přčíkladu našich Romů, které nic nenutí k integraci a k práci na sobě. Pozitivní diskriminace je nejvíc zvrhlou ideologií, protože likviduje menšiny!

Další články, blogy, videa

Vědec vysvětluje, jak funguje migrace, komu prospívá, komu škodí.
Michael Stürzenberger je v Německu známý tím, že s koránem v ruce chodí na náměstí a lidem hlásí, jak je kniha plná zla.
Známý bloger Paul Joseph Watson shrnuje to, jak korektní média informují o teroristickém útoku v New Yorku z konce října 2017.
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.