Co chce levice? Přednáška Bena Shapira

Přednáška o tom, co chce levice. Ben Shapiro krásně shrnuje jejich levičáckou ideologii. A ještě můžeme vidět, jak je tato přednáška narušena zfanatizovanými protestujícími právě z řad levičáků.
30. 8. 2017 20:08 | Link: http://nastvanematky.cz/node/475

Shlédnout na YouTube

Poslechněte si krátké shrnutí sluníčkářské ideologie. Chtějí příslušníky menšin vyvinit z vlastní odpovědnosti za svůj život a z jejich neúspěchů vždy viní systém a společnost. Menšiny tak nemusí na sobě nijak pracovat, protože jim společnost umetá cestičku. Kam to spěje, vidíme na přčíkladu našich Romů, které nic nenutí k integraci a k práci na sobě. Pozitivní diskriminace je nejvíc zvrhlou ideologií, protože likviduje menšiny!

Další články, blogy, videa

Jak dlouho ještě nechají občané Evropy umírat nevinné lidi? Co je probudí a donutí je se bránit?
Exmuslim Hamed Abdel Samad je syn imáma, který vyrůstal v Egyptě. V jakékoliv debatě se nenechá opít rohlíkem a ani se nenechá umlčet.
Martinovi Konvičkovi je neustále znemožňováno mluvit. Mnoho lidí si Martina pro jeho přímé názory zaškatulkovalo jako "extrémistu", "...
Nigel Farage reaguje na Junckerův projev a na snahy EU ještě více centralizovat a ještě více kontrolovat.
Komik si dělal v dubnu legraci z přehneného respektu k menšinám. Dnes už by se asi tolik nesmál, protože v USA se už kácí sochy a přepisuje se...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.