HEREC PETR NÁROŽNÝ SE OPĚT VYJÁDŘIL K POLITICE. A je to pěkné čtení.

Citujeme: Jednou jsem v žertu řekl, že mám pro ministryni Marksovou skromný příspěvek na téma sociální spravedlnost, a trochu se divím, že s tím už dávno sama nepřišla, totiž aby minimální mzda byla stejně vysoká jako průměrná. A taky by měla vymítit jednu letitou nespravedlnost.
13. 4. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/443

Jsem dodnes nadšený cyklista a vždycky jsem měl dvě kola, jeden čas i tři. A spousta lidí okolo nemá žádné. Co takhle přijít se zákonem, podle kterého má mít občan jen jedno kolo. Stejně na dvou najednou jezdit nelze. Přebytečná kola by se odevzdávala v Úřadu pro sjednocení cyklistiky. Úřady by byly zřízeny ve všech krajích a zajišťovaly by, že ti, co svá nadbytečná kola odevzdávají, je odevzdávají v bezvadném stavu, čistá a s nafouknutými pneumatikami. 

Zároveň ručí za provoz kola a jsou povinni se finančně podílet na případných opravách. Zatajení kola by se posuzovalo jako krádež. Já si myslím, že referendum s otázkou „Mají mít boháči víc kol než jedno?“ by u nás dopadlo jednoznačně. Ne, možná, že by neměli mít vůbec žádné kolo, což ale trochu koliduje s tím, že by neměli co odevzdávat.

Zdroj: http://vitalplus.org/petr-narozny-cesta-do-hlubin-hrbatych-dusi/
 

Další články, blogy, videa

Schopnost dívat se na věci objektivně a realisticky je nejdůležitější. Proto nedovolme, aby v zájmu někoho či něčeho byla falšována naše historie....
Výživný přehled organizací, které vládnou světovým financím a tím i voleným vládám. Za pozornost stojí i propojení neziskovek s bohatými korporátními...
V rámci podpory petice proti Dublinu IV a Istanbulské úmluvě oslovila paní Květa spolu s manželem naše poslance s výzvou, aby se zasadili o nepřijetí...
Obvinění Martina Konvičky bylo definitivně staženo. Je to dobrá zpráva pro všechny, kdo považují svobodu slova za důležitou hodnotu.
Ben Shapiro o konzervatismu a politické korektnosti.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.