HEREC PETR NÁROŽNÝ SE OPĚT VYJÁDŘIL K POLITICE. A je to pěkné čtení.

Citujeme: Jednou jsem v žertu řekl, že mám pro ministryni Marksovou skromný příspěvek na téma sociální spravedlnost, a trochu se divím, že s tím už dávno sama nepřišla, totiž aby minimální mzda byla stejně vysoká jako průměrná. A taky by měla vymítit jednu letitou nespravedlnost.
13. 4. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/443

Jsem dodnes nadšený cyklista a vždycky jsem měl dvě kola, jeden čas i tři. A spousta lidí okolo nemá žádné. Co takhle přijít se zákonem, podle kterého má mít občan jen jedno kolo. Stejně na dvou najednou jezdit nelze. Přebytečná kola by se odevzdávala v Úřadu pro sjednocení cyklistiky. Úřady by byly zřízeny ve všech krajích a zajišťovaly by, že ti, co svá nadbytečná kola odevzdávají, je odevzdávají v bezvadném stavu, čistá a s nafouknutými pneumatikami. 

Zároveň ručí za provoz kola a jsou povinni se finančně podílet na případných opravách. Zatajení kola by se posuzovalo jako krádež. Já si myslím, že referendum s otázkou „Mají mít boháči víc kol než jedno?“ by u nás dopadlo jednoznačně. Ne, možná, že by neměli mít vůbec žádné kolo, což ale trochu koliduje s tím, že by neměli co odevzdávat.

Zdroj: http://vitalplus.org/petr-narozny-cesta-do-hlubin-hrbatych-dusi/
 

Další články, blogy, videa

Miloš Zeman jako prognostik a komentátor politického dění po revoluci v roce 1989.
V Německu platí drastický cenzurní zákon. Politikům to nevadí a pokračují v tlaku na sjednocování Evropy, které by bez cenzury a omezování svobody...
Komentář Evy Hrindové k útokům na voliče Miloše Zemana a dalších mainstreamu nepohodlných.
Promluva moderátorky z arabské televize. Je vzácně sebekritická a vyzývá arabský svět k přijetí zodpovědnosti za teroristické útoky.
Americký komik a moderátor Bill Maher politicky zaměřených Talk show navzdory svým otevřeně levicovým názorům dlouhodobě kritizuje islám a politickou...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.