Knižní rozhovor s Martinem Konvičkou - otevřeně a bez cenzury!

Naštvané matky mají své nakladatelství a vydávají svou první knihu. Rozhovor s Martinem Konvičkou, který je nejvíc zkreslenou postavou naší politické scény. Kniha přináší pohled na jeho kořeny, na jeho motivace, které ho vedou až k ostrému se vymezení vůči islámu. V knize najdete také jeho zásadní texty o islámu a o pohledu na politiku.
10. 11. 2016 15:09 | Link: http://nastvanematky.cz/node/379

Shlédnout na YouTube

Knihu dostanete koupit v knihkupecké síti a na e-shopech. Můžete si ji také objednat u nás. K ceně knihy 199 Kč si účtujeme 20 Kč poštovné a balné. Objednávejte na info@nastvanematky.cz a do předmětu napište Martin Konvička. Obratem (maximálně do několika dnů) vám přijde mail s informacemi o platbě.

Další články, blogy, videa

Jak dlouho ještě nechají občané Evropy umírat nevinné lidi? Co je probudí a donutí je se bránit?
Exmuslim Hamed Abdel Samad je syn imáma, který vyrůstal v Egyptě. V jakékoliv debatě se nenechá opít rohlíkem a ani se nenechá umlčet.
Martinovi Konvičkovi je neustále znemožňováno mluvit. Mnoho lidí si Martina pro jeho přímé názory zaškatulkovalo jako "extrémistu", "...
Nigel Farage reaguje na Junckerův projev a na snahy EU ještě více centralizovat a ještě více kontrolovat.
Komik si dělal v dubnu legraci z přehneného respektu k menšinám. Dnes už by se asi tolik nesmál, protože v USA se už kácí sochy a přepisuje se...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.