Knižní rozhovor s Martinem Konvičkou - otevřeně a bez cenzury!

Naštvané matky mají své nakladatelství a vydávají svou první knihu. Rozhovor s Martinem Konvičkou, který je nejvíc zkreslenou postavou naší politické scény. Kniha přináší pohled na jeho kořeny, na jeho motivace, které ho vedou až k ostrému se vymezení vůči islámu. V knize najdete také jeho zásadní texty o islámu a o pohledu na politiku.
10. 11. 2016 15:09 | Link: http://nastvanematky.cz/node/379

Shlédnout na YouTube

Knihu dostanete koupit v knihkupecké síti a na e-shopech. Můžete si ji také objednat u nás. K ceně knihy 199 Kč si účtujeme 20 Kč poštovné a balné. Objednávejte na info@nastvanematky.cz a do předmětu napište Martin Konvička. Obratem (maximálně do několika dnů) vám přijde mail s informacemi o platbě.

Další články, blogy, videa

Vědec vysvětluje, jak funguje migrace, komu prospívá, komu škodí.
Michael Stürzenberger je v Německu známý tím, že s koránem v ruce chodí na náměstí a lidem hlásí, jak je kniha plná zla.
Známý bloger Paul Joseph Watson shrnuje to, jak korektní média informují o teroristickém útoku v New Yorku z konce října 2017.
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.