Paralelní islámské právo v Británii

Muslimové hlásají, že islám a šaría jsou tím nejlepším pro každého člověka zvlášť i pro lidstvo jako takové, ale když jsou pak nuceni čelit tváří v tvář zlu, nespravedlnostem a problémům, které sebou islám přináší, suše oznámí, že to není islám a s islámem to nemá nic společného.
29. 8. 2017 21:52 | Link: http://nastvanematky.cz/node/472

Shlédnout na YouTube

Co nás ale fascinuje je především fakt, že Velká Británie umožňuje fungování paralelního práva ve své vlastní zemi. Film z produkce BBC ukazuje celou hloubku problému s islamizací obecně. Ústupky vedou k destrukci svobod a práv každé jednotlivé země, kde islámu ustupují a tolerují islámské praktiky. Je otázka, jestli by fiml mohl být ještě dnes natočen. Hlavním viníkem neutěšeného stavu je především britská vláda, která jasně nezakáže výkon paralelního práva ze strachu z islamofobie, opravdu nechutné... Taková slabost.

 

Další články, blogy, videa

Miloš Zeman jako prognostik a komentátor politického dění po revoluci v roce 1989.
V Německu platí drastický cenzurní zákon. Politikům to nevadí a pokračují v tlaku na sjednocování Evropy, které by bez cenzury a omezování svobody...
Komentář Evy Hrindové k útokům na voliče Miloše Zemana a dalších mainstreamu nepohodlných.
Promluva moderátorky z arabské televize. Je vzácně sebekritická a vyzývá arabský svět k přijetí zodpovědnosti za teroristické útoky.
Americký komik a moderátor Bill Maher politicky zaměřených Talk show navzdory svým otevřeně levicovým názorům dlouhodobě kritizuje islám a politickou...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.