Paralelní islámské právo v Británii

Muslimové hlásají, že islám a šaría jsou tím nejlepším pro každého člověka zvlášť i pro lidstvo jako takové, ale když jsou pak nuceni čelit tváří v tvář zlu, nespravedlnostem a problémům, které sebou islám přináší, suše oznámí, že to není islám a s islámem to nemá nic společného.
29. 8. 2017 21:52 | Link: http://nastvanematky.cz/node/472

Shlédnout na YouTube

Co nás ale fascinuje je především fakt, že Velká Británie umožňuje fungování paralelního práva ve své vlastní zemi. Film z produkce BBC ukazuje celou hloubku problému s islamizací obecně. Ústupky vedou k destrukci svobod a práv každé jednotlivé země, kde islámu ustupují a tolerují islámské praktiky. Je otázka, jestli by fiml mohl být ještě dnes natočen. Hlavním viníkem neutěšeného stavu je především britská vláda, která jasně nezakáže výkon paralelního práva ze strachu z islamofobie, opravdu nechutné... Taková slabost.

 

Další články, blogy, videa

Jak dlouho ještě nechají občané Evropy umírat nevinné lidi? Co je probudí a donutí je se bránit?
Exmuslim Hamed Abdel Samad je syn imáma, který vyrůstal v Egyptě. V jakékoliv debatě se nenechá opít rohlíkem a ani se nenechá umlčet.
Martinovi Konvičkovi je neustále znemožňováno mluvit. Mnoho lidí si Martina pro jeho přímé názory zaškatulkovalo jako "extrémistu", "...
Nigel Farage reaguje na Junckerův projev a na snahy EU ještě více centralizovat a ještě více kontrolovat.
Komik si dělal v dubnu legraci z přehneného respektu k menšinám. Dnes už by se asi tolik nesmál, protože v USA se už kácí sochy a přepisuje se...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.