PEKLO NA ZEMI JE ISLÁM.

A největší peklo jsou muslimské země. Sami vidíme, co se děje, když převáží muslimské obyvatelstvo - ničí i sami sebe. Mučení, lynčování, totální odklon od racionality k barbarskému fanatismu. Jak jinak si vysvětlit, že studenti vysoké (!!!) školy jsou ochotni neuvěřitelně brutálně zabít svého spolužáka jen za to, že pochyboval?
14. 4. 2017 11:37 | Link: http://nastvanematky.cz/node/444

Dav několika stovek studentů v Pákistánu ubil k smrti spolužáka, podezřelého z rouhačství vůči islámu, další student byl vážně zraněn. K lynčování došlo ve čtvrtek v univerzitním areálu ve městě Mardan na severozápadě Pákistánu.

Jak myslíte, že se budou chovat k nám? Braňme se, dokud je čas. Nepouštějme k nám žádné muslimské migranty ani azylanty, zakažme možnost veřejně šířit a propagovat islám. Podporovatele islámu vzývejme k zodpovědnosti, zesměšňujme je a klaďme jim jasné dotazy. Opravdu chtějí islám v České republice?

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pakistan-mardan-lync-0ri-/zahranicni.aspx?c=A1704...
 

Další články, blogy, videa

Vědec vysvětluje, jak funguje migrace, komu prospívá, komu škodí.
Michael Stürzenberger je v Německu známý tím, že s koránem v ruce chodí na náměstí a lidem hlásí, jak je kniha plná zla.
Známý bloger Paul Joseph Watson shrnuje to, jak korektní média informují o teroristickém útoku v New Yorku z konce října 2017.
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.