PEKLO NA ZEMI JE ISLÁM.

A největší peklo jsou muslimské země. Sami vidíme, co se děje, když převáží muslimské obyvatelstvo - ničí i sami sebe. Mučení, lynčování, totální odklon od racionality k barbarskému fanatismu. Jak jinak si vysvětlit, že studenti vysoké (!!!) školy jsou ochotni neuvěřitelně brutálně zabít svého spolužáka jen za to, že pochyboval?
14. 4. 2017 11:37 | Link: http://nastvanematky.cz/node/444

Dav několika stovek studentů v Pákistánu ubil k smrti spolužáka, podezřelého z rouhačství vůči islámu, další student byl vážně zraněn. K lynčování došlo ve čtvrtek v univerzitním areálu ve městě Mardan na severozápadě Pákistánu.

Jak myslíte, že se budou chovat k nám? Braňme se, dokud je čas. Nepouštějme k nám žádné muslimské migranty ani azylanty, zakažme možnost veřejně šířit a propagovat islám. Podporovatele islámu vzývejme k zodpovědnosti, zesměšňujme je a klaďme jim jasné dotazy. Opravdu chtějí islám v České republice?

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pakistan-mardan-lync-0ri-/zahranicni.aspx?c=A1704...
 

Další články, blogy, videa

Miloš Zeman jako prognostik a komentátor politického dění po revoluci v roce 1989.
V Německu platí drastický cenzurní zákon. Politikům to nevadí a pokračují v tlaku na sjednocování Evropy, které by bez cenzury a omezování svobody...
Komentář Evy Hrindové k útokům na voliče Miloše Zemana a dalších mainstreamu nepohodlných.
Promluva moderátorky z arabské televize. Je vzácně sebekritická a vyzývá arabský svět k přijetí zodpovědnosti za teroristické útoky.
Americký komik a moderátor Bill Maher politicky zaměřených Talk show navzdory svým otevřeně levicovým názorům dlouhodobě kritizuje islám a politickou...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.