Pravda o nenávisti muslimů

Tohle video je opravdu síla. Naprosto jasně ukazuje, z čeho pochází radikalizace muslimů. Je to z nenávisti, kterou jim systematicky od mala vymývají mozky - v rodině, ve škole, v mešitě. Islám a muslimy zásadně určuje nenávist k Židům. Je to úplně stejné, jako když nás nutili nenávidět Západ v době komunismu.
16. 6. 2017 09:10 | Link: http://nastvanematky.cz/node/450

Shlédnout na YouTube

Nezapomeńte si nastavit české titulky!

Je úplně komické, že naši bojovníci za práva muslimů vlastně hájí jejich právo nenávidět Židy. To je stejné, jakoby podporovali fašisty a holokaust. Jsou tak hloupí a nevědomí nebo také nenávidí Židy? Vzhledem k tomu, že se mnozí podporovatelé islámu na druhou stranou ohání protifašistickým odbojem a dojímají se nad filmy o holokaustu, bude to asi spíš jejich úplná hloupost.

A ten pán má pravdu - pravda zbavuje lidi nenávisti. Jenže jak toho dosáhnout, když žijeme v době mnohonásobné propagandy? V jejímž čele jsou veřejnoprávní média? Fakt nevíme - budeme jen doufat, že lidi nebudou chtít být ovce a budou si pravdu sami zjišťovat a snad těch lidí, kteří tomu chtějí napomáhat, bude přibývat. My se o to snažíme.

NAŠTVANÉ MATKY

Další články, blogy, videa

Vědec vysvětluje, jak funguje migrace, komu prospívá, komu škodí.
Michael Stürzenberger je v Německu známý tím, že s koránem v ruce chodí na náměstí a lidem hlásí, jak je kniha plná zla.
Známý bloger Paul Joseph Watson shrnuje to, jak korektní média informují o teroristickém útoku v New Yorku z konce října 2017.
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.