Pravda o nenávisti muslimů

Tohle video je opravdu síla. Naprosto jasně ukazuje, z čeho pochází radikalizace muslimů. Je to z nenávisti, kterou jim systematicky od mala vymývají mozky - v rodině, ve škole, v mešitě. Islám a muslimy zásadně určuje nenávist k Židům. Je to úplně stejné, jako když nás nutili nenávidět Západ v době komunismu.
16. 6. 2017 09:10 | Link: http://nastvanematky.cz/node/450

Shlédnout na YouTube

Nezapomeńte si nastavit české titulky!

Je úplně komické, že naši bojovníci za práva muslimů vlastně hájí jejich právo nenávidět Židy. To je stejné, jakoby podporovali fašisty a holokaust. Jsou tak hloupí a nevědomí nebo také nenávidí Židy? Vzhledem k tomu, že se mnozí podporovatelé islámu na druhou stranou ohání protifašistickým odbojem a dojímají se nad filmy o holokaustu, bude to asi spíš jejich úplná hloupost.

A ten pán má pravdu - pravda zbavuje lidi nenávisti. Jenže jak toho dosáhnout, když žijeme v době mnohonásobné propagandy? V jejímž čele jsou veřejnoprávní média? Fakt nevíme - budeme jen doufat, že lidi nebudou chtít být ovce a budou si pravdu sami zjišťovat a snad těch lidí, kteří tomu chtějí napomáhat, bude přibývat. My se o to snažíme.

NAŠTVANÉ MATKY

Další články, blogy, videa

Schopnost dívat se na věci objektivně a realisticky je nejdůležitější. Proto nedovolme, aby v zájmu někoho či něčeho byla falšována naše historie....
Výživný přehled organizací, které vládnou světovým financím a tím i voleným vládám. Za pozornost stojí i propojení neziskovek s bohatými korporátními...
V rámci podpory petice proti Dublinu IV a Istanbulské úmluvě oslovila paní Květa spolu s manželem naše poslance s výzvou, aby se zasadili o nepřijetí...
Obvinění Martina Konvičky bylo definitivně staženo. Je to dobrá zpráva pro všechny, kdo považují svobodu slova za důležitou hodnotu.
Ben Shapiro o konzervatismu a politické korektnosti.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.