Pravda o nenávisti muslimů

Tohle video je opravdu síla. Naprosto jasně ukazuje, z čeho pochází radikalizace muslimů. Je to z nenávisti, kterou jim systematicky od mala vymývají mozky - v rodině, ve škole, v mešitě. Islám a muslimy zásadně určuje nenávist k Židům. Je to úplně stejné, jako když nás nutili nenávidět Západ v době komunismu.
16. 6. 2017 09:10 | Link: http://nastvanematky.cz/node/450

Shlédnout na YouTube

Nezapomeńte si nastavit české titulky!

Je úplně komické, že naši bojovníci za práva muslimů vlastně hájí jejich právo nenávidět Židy. To je stejné, jakoby podporovali fašisty a holokaust. Jsou tak hloupí a nevědomí nebo také nenávidí Židy? Vzhledem k tomu, že se mnozí podporovatelé islámu na druhou stranou ohání protifašistickým odbojem a dojímají se nad filmy o holokaustu, bude to asi spíš jejich úplná hloupost.

A ten pán má pravdu - pravda zbavuje lidi nenávisti. Jenže jak toho dosáhnout, když žijeme v době mnohonásobné propagandy? V jejímž čele jsou veřejnoprávní média? Fakt nevíme - budeme jen doufat, že lidi nebudou chtít být ovce a budou si pravdu sami zjišťovat a snad těch lidí, kteří tomu chtějí napomáhat, bude přibývat. My se o to snažíme.

NAŠTVANÉ MATKY

Další články, blogy, videa

Miloš Zeman jako prognostik a komentátor politického dění po revoluci v roce 1989.
V Německu platí drastický cenzurní zákon. Politikům to nevadí a pokračují v tlaku na sjednocování Evropy, které by bez cenzury a omezování svobody...
Komentář Evy Hrindové k útokům na voliče Miloše Zemana a dalších mainstreamu nepohodlných.
Promluva moderátorky z arabské televize. Je vzácně sebekritická a vyzývá arabský svět k přijetí zodpovědnosti za teroristické útoky.
Americký komik a moderátor Bill Maher politicky zaměřených Talk show navzdory svým otevřeně levicovým názorům dlouhodobě kritizuje islám a politickou...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.