SLEDUJME REAKCE NAŠICH POLITIKŮ

SLEDUJME REAKCE NAŠICH politiků na francouzské prezidentské volby. Ukážou nám více, než jejich programy.
24. 4. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/446

Kdo dnes podporuje Macrona? Ten, kdo nechce žádné změny v politice EU. Ten, komu vyhovuje její nehybnost a šílený byrokratický aparát, který přerozděluje obrovské peníze. Ten, kdo nadřazuje své zájmy nad zájmy občanů.

Najde se u nás politik, který ocení odvahu a tvrdou práci Marine Le Pen? Najde se někdo, kdo uzná, že její program není extremistický ani populistický? Najde se někdo, kdo ocení její snahu i přes neskutečné překážky hájit zájmy občanů Francie?

Sledujme, co se bude dít, sledujme, kdo jak bude mluvit. Příštích čtrnáct dní se nám pomůže dobře zorientovat ve skutečných zájmech našich politiků! 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/francouzske-volby-premier-sobotka-reakce-fgd-/dom...

https://www.novinky.cz/domaci/435880-macron-je-lepsi-nez-le-penova-shodl...

Další články, blogy, videa

Vědec vysvětluje, jak funguje migrace, komu prospívá, komu škodí.
Michael Stürzenberger je v Německu známý tím, že s koránem v ruce chodí na náměstí a lidem hlásí, jak je kniha plná zla.
Známý bloger Paul Joseph Watson shrnuje to, jak korektní média informují o teroristickém útoku v New Yorku z konce října 2017.
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.