SLEDUJME REAKCE NAŠICH POLITIKŮ

SLEDUJME REAKCE NAŠICH politiků na francouzské prezidentské volby. Ukážou nám více, než jejich programy.
24. 4. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/446

Kdo dnes podporuje Macrona? Ten, kdo nechce žádné změny v politice EU. Ten, komu vyhovuje její nehybnost a šílený byrokratický aparát, který přerozděluje obrovské peníze. Ten, kdo nadřazuje své zájmy nad zájmy občanů.

Najde se u nás politik, který ocení odvahu a tvrdou práci Marine Le Pen? Najde se někdo, kdo uzná, že její program není extremistický ani populistický? Najde se někdo, kdo ocení její snahu i přes neskutečné překážky hájit zájmy občanů Francie?

Sledujme, co se bude dít, sledujme, kdo jak bude mluvit. Příštích čtrnáct dní se nám pomůže dobře zorientovat ve skutečných zájmech našich politiků! 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/francouzske-volby-premier-sobotka-reakce-fgd-/dom...

https://www.novinky.cz/domaci/435880-macron-je-lepsi-nez-le-penova-shodl...

Další články, blogy, videa

Jak dlouho ještě nechají občané Evropy umírat nevinné lidi? Co je probudí a donutí je se bránit?
Exmuslim Hamed Abdel Samad je syn imáma, který vyrůstal v Egyptě. V jakékoliv debatě se nenechá opít rohlíkem a ani se nenechá umlčet.
Martinovi Konvičkovi je neustále znemožňováno mluvit. Mnoho lidí si Martina pro jeho přímé názory zaškatulkovalo jako "extrémistu", "...
Nigel Farage reaguje na Junckerův projev a na snahy EU ještě více centralizovat a ještě více kontrolovat.
Komik si dělal v dubnu legraci z přehneného respektu k menšinám. Dnes už by se asi tolik nesmál, protože v USA se už kácí sochy a přepisuje se...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.