SLEDUJME REAKCE NAŠICH POLITIKŮ

SLEDUJME REAKCE NAŠICH politiků na francouzské prezidentské volby. Ukážou nám více, než jejich programy.
24. 4. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/446

Kdo dnes podporuje Macrona? Ten, kdo nechce žádné změny v politice EU. Ten, komu vyhovuje její nehybnost a šílený byrokratický aparát, který přerozděluje obrovské peníze. Ten, kdo nadřazuje své zájmy nad zájmy občanů.

Najde se u nás politik, který ocení odvahu a tvrdou práci Marine Le Pen? Najde se někdo, kdo uzná, že její program není extremistický ani populistický? Najde se někdo, kdo ocení její snahu i přes neskutečné překážky hájit zájmy občanů Francie?

Sledujme, co se bude dít, sledujme, kdo jak bude mluvit. Příštích čtrnáct dní se nám pomůže dobře zorientovat ve skutečných zájmech našich politiků! 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/francouzske-volby-premier-sobotka-reakce-fgd-/dom...

https://www.novinky.cz/domaci/435880-macron-je-lepsi-nez-le-penova-shodl...

Další články, blogy, videa

Schopnost dívat se na věci objektivně a realisticky je nejdůležitější. Proto nedovolme, aby v zájmu někoho či něčeho byla falšována naše historie....
Výživný přehled organizací, které vládnou světovým financím a tím i voleným vládám. Za pozornost stojí i propojení neziskovek s bohatými korporátními...
V rámci podpory petice proti Dublinu IV a Istanbulské úmluvě oslovila paní Květa spolu s manželem naše poslance s výzvou, aby se zasadili o nepřijetí...
Obvinění Martina Konvičky bylo definitivně staženo. Je to dobrá zpráva pro všechny, kdo považují svobodu slova za důležitou hodnotu.
Ben Shapiro o konzervatismu a politické korektnosti.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.