SLEDUJME REAKCE NAŠICH POLITIKŮ

SLEDUJME REAKCE NAŠICH politiků na francouzské prezidentské volby. Ukážou nám více, než jejich programy.
24. 4. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/446

Kdo dnes podporuje Macrona? Ten, kdo nechce žádné změny v politice EU. Ten, komu vyhovuje její nehybnost a šílený byrokratický aparát, který přerozděluje obrovské peníze. Ten, kdo nadřazuje své zájmy nad zájmy občanů.

Najde se u nás politik, který ocení odvahu a tvrdou práci Marine Le Pen? Najde se někdo, kdo uzná, že její program není extremistický ani populistický? Najde se někdo, kdo ocení její snahu i přes neskutečné překážky hájit zájmy občanů Francie?

Sledujme, co se bude dít, sledujme, kdo jak bude mluvit. Příštích čtrnáct dní se nám pomůže dobře zorientovat ve skutečných zájmech našich politiků! 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/francouzske-volby-premier-sobotka-reakce-fgd-/dom...

https://www.novinky.cz/domaci/435880-macron-je-lepsi-nez-le-penova-shodl...

Další články, blogy, videa

Miloš Zeman jako prognostik a komentátor politického dění po revoluci v roce 1989.
V Německu platí drastický cenzurní zákon. Politikům to nevadí a pokračují v tlaku na sjednocování Evropy, které by bez cenzury a omezování svobody...
Komentář Evy Hrindové k útokům na voliče Miloše Zemana a dalších mainstreamu nepohodlných.
Promluva moderátorky z arabské televize. Je vzácně sebekritická a vyzývá arabský svět k přijetí zodpovědnosti za teroristické útoky.
Americký komik a moderátor Bill Maher politicky zaměřených Talk show navzdory svým otevřeně levicovým názorům dlouhodobě kritizuje islám a politickou...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.