Sluníčkoví idioti

V době, kdy už i zoufale neschopní a slabí evropští politici přiznávají, že migranti, plavící se přes Středozemní moře, jsou velkým problémem, Coldplay nastupuje s písní na podporu nelegální migrace.
8. 7. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/455

Větší debilitu jsme už dlouho neviděli! Jen to dokazuje, jak jsou umělci mimo a že je opravdu zrůdné, když dostávají tolik prostoru v médiích k šíření svých zcestných politických názorů.

Tihle umělci jsou těžcí snobové a ani peníze nedovedou zakrýt, že to jsou hlupáci arogantní a namyšlení. Že někdo zpívá krásné písně o lásce, ještě neznamená, že rozumí světovému dění. 

Sluníčkářské idiotství už ani není nějaký relevantní postoj. Je to pouhopouhá a obyčejná lidská blbost podpořená zbytnělým egem, v čemž umělci obzvlášť vynikají.

Citujeme:
Britská skupina Coldplay spojila síly s legendou ambientní hudby Brienem Enem a společně napsali píseň Aliens, kterou vyjádřili podporu blízkovýchodním uprchlíkům na jejich cestě do Evropy přes Středozemní moře

Zdroj: https://magazin.aktualne.cz/kultura/coldplay-a-brian-eno-spolecne-podporuji-migranty-na-ceste-do/r~b1c9ceee631b11e784840025900fea04/

Další články, blogy, videa

Jak dlouho ještě nechají občané Evropy umírat nevinné lidi? Co je probudí a donutí je se bránit?
Exmuslim Hamed Abdel Samad je syn imáma, který vyrůstal v Egyptě. V jakékoliv debatě se nenechá opít rohlíkem a ani se nenechá umlčet.
Martinovi Konvičkovi je neustále znemožňováno mluvit. Mnoho lidí si Martina pro jeho přímé názory zaškatulkovalo jako "extrémistu", "...
Nigel Farage reaguje na Junckerův projev a na snahy EU ještě více centralizovat a ještě více kontrolovat.
Komik si dělal v dubnu legraci z přehneného respektu k menšinám. Dnes už by se asi tolik nesmál, protože v USA se už kácí sochy a přepisuje se...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.