Sluníčkoví idioti

V době, kdy už i zoufale neschopní a slabí evropští politici přiznávají, že migranti, plavící se přes Středozemní moře, jsou velkým problémem, Coldplay nastupuje s písní na podporu nelegální migrace.
8. 7. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/455

Větší debilitu jsme už dlouho neviděli! Jen to dokazuje, jak jsou umělci mimo a že je opravdu zrůdné, když dostávají tolik prostoru v médiích k šíření svých zcestných politických názorů.

Tihle umělci jsou těžcí snobové a ani peníze nedovedou zakrýt, že to jsou hlupáci arogantní a namyšlení. Že někdo zpívá krásné písně o lásce, ještě neznamená, že rozumí světovému dění. 

Sluníčkářské idiotství už ani není nějaký relevantní postoj. Je to pouhopouhá a obyčejná lidská blbost podpořená zbytnělým egem, v čemž umělci obzvlášť vynikají.

Citujeme:
Britská skupina Coldplay spojila síly s legendou ambientní hudby Brienem Enem a společně napsali píseň Aliens, kterou vyjádřili podporu blízkovýchodním uprchlíkům na jejich cestě do Evropy přes Středozemní moře

Zdroj: https://magazin.aktualne.cz/kultura/coldplay-a-brian-eno-spolecne-podporuji-migranty-na-ceste-do/r~b1c9ceee631b11e784840025900fea04/

Další články, blogy, videa

Vědec vysvětluje, jak funguje migrace, komu prospívá, komu škodí.
Michael Stürzenberger je v Německu známý tím, že s koránem v ruce chodí na náměstí a lidem hlásí, jak je kniha plná zla.
Známý bloger Paul Joseph Watson shrnuje to, jak korektní média informují o teroristickém útoku v New Yorku z konce října 2017.
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
V létě jsem se jako zástupci Naštvaných matek účastnili malého experimentu. Martin Zapletal a jeho přátelé vyrazili do Aquaparku Olomouc v různých...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.