Sluníčkoví idioti

V době, kdy už i zoufale neschopní a slabí evropští politici přiznávají, že migranti, plavící se přes Středozemní moře, jsou velkým problémem, Coldplay nastupuje s písní na podporu nelegální migrace.
8. 7. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/455

Větší debilitu jsme už dlouho neviděli! Jen to dokazuje, jak jsou umělci mimo a že je opravdu zrůdné, když dostávají tolik prostoru v médiích k šíření svých zcestných politických názorů.

Tihle umělci jsou těžcí snobové a ani peníze nedovedou zakrýt, že to jsou hlupáci arogantní a namyšlení. Že někdo zpívá krásné písně o lásce, ještě neznamená, že rozumí světovému dění. 

Sluníčkářské idiotství už ani není nějaký relevantní postoj. Je to pouhopouhá a obyčejná lidská blbost podpořená zbytnělým egem, v čemž umělci obzvlášť vynikají.

Citujeme:
Britská skupina Coldplay spojila síly s legendou ambientní hudby Brienem Enem a společně napsali píseň Aliens, kterou vyjádřili podporu blízkovýchodním uprchlíkům na jejich cestě do Evropy přes Středozemní moře

Zdroj: https://magazin.aktualne.cz/kultura/coldplay-a-brian-eno-spolecne-podporuji-migranty-na-ceste-do/r~b1c9ceee631b11e784840025900fea04/

Další články, blogy, videa

Miloš Zeman jako prognostik a komentátor politického dění po revoluci v roce 1989.
V Německu platí drastický cenzurní zákon. Politikům to nevadí a pokračují v tlaku na sjednocování Evropy, které by bez cenzury a omezování svobody...
Komentář Evy Hrindové k útokům na voliče Miloše Zemana a dalších mainstreamu nepohodlných.
Promluva moderátorky z arabské televize. Je vzácně sebekritická a vyzývá arabský svět k přijetí zodpovědnosti za teroristické útoky.
Americký komik a moderátor Bill Maher politicky zaměřených Talk show navzdory svým otevřeně levicovým názorům dlouhodobě kritizuje islám a politickou...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.