ZASE NĚKDO NAŠEL ODVAHU!

Většinou se různé celebrity bojí říkat své názory. Média umí být ostrá a dovedou zlikvidovat prakticky kohokoliv. Majitel firmy Red Bull Dietrich Mateschitz se zřejmě cítí pevný v kramflecích a dal novinám velký rozhovor, kde si nebere servítky a mluví jako správný "xenofob". Sledujme, co se bude následně dít... Snad jeho otevřenost nebude mít následky.:-)
12. 4. 2017 00:00 | Link: http://nastvanematky.cz/node/441

Citujeme:
Šéf Red Bullu Dietrich Mateschitz se pro média vyjadřuje jen zřídka, ale nyní v obsáhlém rozhovoru pro rakouský list Kleine Zeitung oznámil, že zásadní politické rozhodnutí o otevření hranic, které vyústilo v evropskou migrační krizi, je „neomluvitelné“. Kdyby se podle něj podobných chyb dopustila soukromá firma, tak by zkrachovala.

Označil za pokrytectví to, co nazývá „vítací utečeneckou delegací“. „Připomínám skutečnost, že nikdo z těch, kteří vykřikovali „vítejte uprchlíky“ nebo „to zvládneme“ (známá věta Angely Merkelové), nenabídl svůj pokoj pro hosty nebo stan na zahradě pro ubytování aspoň několika migrantů,“ řekl Mateschitz.

Mateschitz dále v rozhovoru vyjádřil svůj názor na „destabilizaci Evropy“, která podle něj ohrožuje „jedinečnost diverzity a individuality našeho kontinentu se všemi rozdílnými jazyky a kulturami“. „Doufám, že nejsem sám, koho znepokojilo prohlášení jednoho z nejvyšších bruselských představitelů, že země, které nejsou multikulturní, by měly být vymazané z mapy,“ řekl Mateschitz s odvoláním na vyjádření místopředsedy Evropské komise Franse Timmermanse z roku 2015.

„Všechny společnosti, kdekoliv na světě budou v budoucnu kulturně rozrůzněné. To je budoucnost světa,“ uvedl tehdy Timmermans s tím, že by země Evropské unie z regionu Střední a Východní Evropy měly podstoupit stejnou demografickou přeměnu jako Západní Evropa.

Zdroj: http://eurodenik.cz/zpravy/majitel-red-bullu-mateschitz-zkritizoval-migr...

Další články, blogy, videa

Schopnost dívat se na věci objektivně a realisticky je nejdůležitější. Proto nedovolme, aby v zájmu někoho či něčeho byla falšována naše historie....
Výživný přehled organizací, které vládnou světovým financím a tím i voleným vládám. Za pozornost stojí i propojení neziskovek s bohatými korporátními...
V rámci podpory petice proti Dublinu IV a Istanbulské úmluvě oslovila paní Květa spolu s manželem naše poslance s výzvou, aby se zasadili o nepřijetí...
Obvinění Martina Konvičky bylo definitivně staženo. Je to dobrá zpráva pro všechny, kdo považují svobodu slova za důležitou hodnotu.
Ben Shapiro o konzervatismu a politické korektnosti.
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.